Kontakt

Meble SYMBIO:

+48 798 011 018

wyposażenie medyczne:

+48 33 860 00 16

SYMBIO

Mamy serce do mebliJak pracujemy?

Mając do dyspozycji ofertę całościowego wyposażenia oraz profesjonalne wsparcie projektowe możemy urządzić każde miejsce pracy w sposób funkcjonalny i estetyczny. Aby usprawnić i usystematyzować działania funkcjonujemy według naszego autorskiego schematu „Formuły 5 Kroków”. Zapewnia to sprawne realizowanie inwestycji kompleksowych w pięciu kluczowych etapach rozwoju procesu od koncepcji wnętrz po montaż mebli.

Krok 1. Poznajmy się!

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy prezentację, z której dowiesz się kim jesteśmy i co oferujemy. Przedstawimy nasze referencje i przykłady podobnych, zrealizowanych już projektów. Porozmawiamy o Twoich potrzebach inwestycyjnych, ustalimy postęp wykonywanych już prac oraz nasz zakres działań.

Jeżeli odpowiada Ci nasza oferta oraz nasz styl działania, jeżeli wzajemnie się rozumiemy i masz do nas zaufanie to z pewnością podejmiemy decyzję o naszej współpracy.

Krok 2. Rozmawiamy o Twoich potrzebach.

Jest to etap szczególny, zależny głównie od Ciebie. Wszystkie informacje, które nam przekażesz znacząco wpłyną na kształt ostatecznego projektu. W trakcie spotkań rozmawiamy o Twojej wizji inwestycji. Analizujemy technologię medyczną, wnikamy w szczegóły projektu, by mieć jak najwięcej informacji o procedurach medycznych.

Po spotkaniu wybieramy koordynatora projektu i zespół, czyli osoby odpowiedzialne za przygotowanie oferty i skoordynowanie prac nad Twoją inwestycją. Precyzyjnie dokonujemy analizy otrzymanych od Ciebie informacji i sporządzamy plan działania. Przygotowujemy niezbędne zestawienie mebli, by następnie przekazać pakiet informacji projektantowi wnętrz. Nasza propozycja wyposażenia będzie wybrana w taki sposób, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, udzielając wsparcia i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Krok 3. Tworzymy Twój projekt.

Rozpoczynamy najobszerniejszy z etapów i przystępujemy do działania nad projektem i ofertą. Posiadamy informacje o Twoich potrzebach i wymaganiach a także naszą obszerną bazę produktową.

W ramach naszych prac aranżujemy wnętrza, dobieramy właściwe systemy meblowe i sprzętowe. Wykonujemy to zgodnie z technologią medyczną , zasadami ergonomii, BHP oraz oczywiście z zaleceniami użytkowników. Wykonujemy wizualizację kluczowych pomieszczeń, abyś mógł zobaczyć efekt końcowy. Wstępny projekt jest z Tobą konsultowany i uzgadniany. Wspólnie omawiamy funkcjonalność zaprojektowanych pomieszczeń oraz analizujemy kluczowe wyroby i kosztorys inwestorski. Jest to etap, w którym udoskonalamy i optymalizujemy naszą ofertę. Efektem naszych prac jest spójny projekt tworzony według Twojej wizji.

Krok 4. Twoja wizja stała się rzeczywistością.

To co widziałeś na monitorze i na papierze urzeczywistniło się. Analizy, rozmowy, kompromisy i praca która wykonywaliśmy wcześniej okazała się dobrze wykorzystanym czasem. Oddajemy obiekt gotowy do użytku, szkolimy Twoją kadrę z obsługi aparatury. Osiągnąłeś sukces, bo to w końcu Twoja wizja została urzeczywistniona.

Krok 5. Jesteśmy i zawsze będziemy do Twojej dyspozycji

Pomieszczenia są umeblowane, a obiekt eksploatowany. Nie oznacza to jednak końca naszej współpracy. Nadal jesteśmy do Twojej dyspozycji. Będziemy uczestniczyć w dostosowaniu pomieszczeń do zmieniających się wymogów i potrzeb oraz zapewniamy dla wyrobów serwis posprzedażowy. Twoje zadowolenie z inwestycji to dla nas satysfakcja i zaproszenie do kolejnych wspólnych projektów w przyszłości.

wróć

FORMED SP. z o.o. Sp. k.

ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec

+48 798 011 018

symbio@formed.eu.pl
Formularz kontaktowy
Filozofia Symbio
Tak pracujemy
nasza wirtualna rzeczywistość
Symbio w szpitalu
Symbio poza szpitalem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.