Kontakt

Meble SYMBIO:

+48 33 860 00 15

wyposażenie medyczne:

+48 33 860 00 16

SYMBIO

Mamy serce do mebliO nas

 

Jesteśmy zespołem indywidualistów.

Reprezentujemy różne osobowości, style, umiejętności i kompetencje i to jest naszym atutem. Do stworzenia oryginalnego, nieszablonowego projektu potrzebne są cechy indywidualizmu, natomiast na etapie realizacji nasza siła tkwi w pracy zespołowej. Pracujemy razem uzupełniając się, a umiejętność słuchania drugiego i otwartość na argumenty pozwala nam z sukcesem realizować kolejne projekty.

Praca… to dla nas coś więcej.

Praca jest dla nas wyzwaniem i daje nam ogromną satysfakcję. Zadania potrafią nas zaskoczyć i zmobilizować. Wzbudzają w nas emocje, które wspólnie przeżywamy. Dlatego możemy potwierdzić: praca jest naszą pasją. Łączą nas wspólne dyskusje, nowe pomysły, wizje rozwoju firmy. Jesteśmy współpracownikami  ale  przede wszystkim grupą znajomych, którzy chętnie spędzają wolny czas w swoim gronie.

Naszą największą motywacją są ludzie.

Nie ma wątpliwości, że bez Was nie byłoby nas. Spotkania z klientami są najważniejszym elementem naszej pracy. Informacje i uwagi, jakie otrzymujemy to bezcenne źródło wiedzy, z którego korzystamy przy każdym projekcie, wzbogacając nasze doświadczenie. Czujemy się wyróżnieni mogąc współpracować z tak wartościowymi ludźmi jak Wy.

Chcemy ulepszać siebie...

Z ogromną ciekawością podchodzimy do wszelkich nowości. Obserwujemy, testujemy, wyciągamy wnioski, w końcu wdrażamy nowe pomysły, produkty czy metody pracy.  Uczestniczmy w międzynarodowych targach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi. Staramy się być lepsi, żeby efekty naszej pracy w pełni zadowolił Ciebie.

...i otocznie.

Nasza praca nie ogranicza się tylko do realizacji zamówień.  To szereg czynności składających się na działanie kompleksowe, którego efektem jest w pełni wyposażony obiekt, zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Mamy świadomość, że przy tworzeniu projektu najważniejszy jest człowiek - jego wymagania i potrzeby. Dlatego kreujemy przestrzenie, w których nasi odbiorcy będą czuli się komfortowo.

Jesteśmy pewni naszych rozwiązań.

Projektowanie przestrzeni odbywa się w oparciu o produkt standaryzowany a jednocześnie pozwalający na jego kształtowanie, aby dostosować go do funkcjonalności pomieszczeń i Twojego indywidualnego stylu. Kierując się tą myślą opracowaliśmy serię mebli Symbio, która spełnia powyższe założenia i pozwala na wyposażenie wszystkich pomieszczeń szpitalnych. Prezentowane produkty to przemyślane rozwiązania i najlepsze materiały  połączone z ciekawym wzornictwem. Dzięki temu Symbio łączy różne przestrzenie jakością i estetyką.

wróć

FORMED SP. z o.o. Sp. k.

ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec

+48 33 860 00 15

symbio@formed.eu.pl
Formularz kontaktowy
Filozofia Symbio
Tak pracujemy
nasza wirtualna rzeczywistość
Symbio w szpitalu
Symbio poza szpitalem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.