Kontakt

Meble SYMBIO:

+48 33 860 00 15

wyposażenie medyczne:

+48 33 860 00 16

SYMBIO

Mamy serce do mebli
O Symbio

SYMBIO debiutuje na polskim rynku w roku 2015 i jest na nim jedyną kompleksową ofertą mebli medycznych i niemedycznych z unikatowym systemem SYMBIOmed.

Projekt SYMBIO powstał z myślą o całościowym wyposażeniu meblowym szpitala, uwzględniając wszystkie typy pomieszczeń. Szpital, jak każda inna placówka medyczna, jest przestrzenią o szczególnym i złożonym przeznaczeniu, a stworzona przez nas linia mebli zawiera wszystkie wymagane elementy: od wyposażenia specjalistycznego po najmniejsze detale meblowe. Kolekcja SYMBIO jest uzupełniona o liczne opcje wyposażenia usprawniające użytkowanie produktu, dedykowane dla służby medycznej.

W każdej placówce związanej z medycyną wyodrębniony jest podział na część medyczną i niemedyczną.

Pierwsza część to meble związane z pomieszczeniami, w których wykonuje się procedury medyczne. Druga to meble biurowe, socjalne oraz wyposażenie pomieszczeń związanych z pracami administracyjnymi.

Kluczem do właściwego doboru mebli jest trafne określenie sposobu użytkowania konkretnego pomieszczenia. Znamy procedury szpitalne oraz wynikające z nich potrzeby i oczekiwania użytkowników w zakresie funkcjonalności i estetyki mebli. SYMBIO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie w zakresie wyposażenia meblowego w całym szpitalu.

Wyzwanie

Projektowanie wnętrz, zwłaszcza medycznych, zawsze stanowi dla nas wyzwanie, pobudza naszą ciekawość i kreatywność. Wytyczne dotyczące przestrzeni szpitalnej są ściśle określone przez odpowiednie przepisy, ale każdy projekt wymaga indywidualnych analiz i inspiracji.  Myśląc o koncepcji korzystamy z naszych wcześniejszych doświadczeń, ale też chętnie poznajemy i proponujemy nowe rozwiązania.

Doceniamy możliwość współpracy oraz wszelkie informacje i uwagi przekazywane nam przez użytkowników. To właśnie dzięki nim i  naszemu doświadczeniu tworzymy projekty dopasowane do oczekiwań naszych odbiorców.

Kompleksowość wyposażenia

Szczególnym wyzwaniem jest kompleksowe wyposażenie obiektu w meble i sprzęt medyczny. W ramach naszej usługi całościowego wyposażenia oferujemy sporządzenie realnego planu działania, opracowanie aranżacji i oferty oraz wyposażenie obiektu wraz z montażem dostarczonych mebli.

Koordynujemy każdy z tych etapów dbając o to, by wszystko było spójne, a efekt końcowy zgodny z ustaleniami i oczekiwaniami inwestora. Pomaga nam w tym nasza autorska metoda - Formuła 5 Kroków, która porządkuje nasze działania według opracowanego schematu. Wykonując w ten sposób projekt kompleksowej realizacji jesteśmy odpowiedzialni za efekt końcowy.

Harmonia

Meble SYMBIO sprawdzają się zarówno w przestrzeniach o funkcjach medycznych, jak również biurowych czy socjalnych. Pokazujemy, że przestrzenie o różnorodnym przeznaczeniu mogą ze sobą estetycznie korespondować.

Profesjonalne zaprojektowanie pomieszczeń oraz ujednolicenie stylistyki mebli wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie w pracy. W naszych projektach szczególną uwagę zwracamy na właściwą aranżację wnętrz. Dzięki dobraniu kolorystyki i detali wykończeniowych dla elementów z różnych systemów meblowych, mamy gwarancję stworzenia wnętrza o spójnym i harmonijnym charakterze, w którym wielogodzinna praca stanie się  efektywniejsza. Meble SYMBIO tworzą harmonię między estetycznym wyglądem a funkcjonalnością.

wróć

FORMED SP. z o.o. Sp. k.

ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec

+48 33 860 00 15

symbio@formed.eu.pl
Formularz kontaktowy
Filozofia Symbio
Tak pracujemy
nasza wirtualna rzeczywistość
Symbio w szpitalu
Symbio poza szpitalem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.