Kontakt

Meble SYMBIO:

+48 33 860 00 15

wyposażenie medyczne:

+48 33 860 00 16

SYMBIO

Mamy serce do mebli
Symbio poza szpitalem

Kolekcja mebli SYMBIO zawiera bogatą ofertę produktów dla pomieszczeń niemedycznych, dzięki którym można wyposażyć kompleksowo każde pomieszczenie biurowe, od holu wejściowego aż po gabinet prezesa. Nasze kolekcje mebli to przede wszystkim:

Przejrzysta oferta.

Podzielone na pięć prostych kategorii produkty umożliwiają łatwe wyszukanie całych zestawów lub pojedynczych mebli.

Sprawdzone rozwiązania.

W ofercie można znaleźć gotowe kolekcje mebli o uniwersalnych wymiarach oraz formach.

Mebel indywidualny.

W zależności od Twoich potrzeb, dostępnej przestrzeni czy projektu, dopasujemy wymiary typowych mebli do indywidualnych wymagań.

Wysoka jakość produktów.

Wszystkie nasze meble oraz ich elementy składowe wykonywane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych z użyciem wysokiej jakości komponentów. 

Spójność koloru i struktury.

Meble Symbio mają bogatą i spójną kolorystykę. Pomimo różnych nośników (płyta meblowa, metal, laminaty, okleina naturalna, sklejka, drewno i wiele innych) udało się zsynchronizować je w zgrane kolorystycznie palety, które pozwalają na wydobycie indywidualnego charakteru wnętrza.


Galeria:

wróć

FORMED SP. z o.o. Sp. k.

ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec

+48 33 860 00 15

symbio@formed.eu.pl
Formularz kontaktowy
Filozofia Symbio
Tak pracujemy
nasza wirtualna rzeczywistość
Symbio w szpitalu
Symbio poza szpitalem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.