Kontakt

Meble SYMBIO:

+48 33 860 00 15

wyposażenie medyczne:

+48 33 860 00 16

SYMBIO

Mamy serce do mebli
Symbio w szpitalu

System SYMBIO jest przeznaczony do pracy w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia, ponieważ posiada szereg zalet i wiele unikatowych cech użytkowych:

Atesty i certyfikaty.

Wszystkie meble systemu Symbio posiadają atesty, potwierdzające możliwość użytkowania ich w szpitalach i innych placówkach medycznych. Materiały i podzespoły wykorzystywane w produkcji mebli Symbio posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Najlepsze materiały. Bezpieczne użytkowanie.

Meble SYMBIO wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na częste mycie i dezynfekcję szpitalną, wilgotne środowisko, kontakt z substancjami chemicznymi, promienie UV oraz wszystkie inne środki mogące mieć kontakt z powierzchnią mebli.

Jakość dedykowana dla przestrzeni medycznych.

Projekt Symbio jest przygotowany we współpracy z użytkownikami placówek medycznych. Ich opinie oparte są o lata doświadczeń w pracy na oddziałach szpitalnych i wykorzystane w projektach linii Symbio.

Wysoka funkcjonalność i modułowość.

Meble SYMBIO są zaprojektowane w sposób przemyślany i ułatwiający codzienną pracę. Wszystkie  elementy systemu dobrze ze sobą współgrają. Tworząc systemy SYMBIO oparliśmy rozwiązania poszczególnych mebli o zasady ergonomii wymagane na danym stanowisku pracy. Każdy system posiada unikatowe rozwiązania dopasowane do charakteru pracy w danym pomieszczeniu.  

Różnorodność produktów.

SYMBIO to cała rodzina mebli stworzona do każdego pomieszczenia w szpitalu. Pomimo wykonania z różnych materiałów i przy zastosowaniu odmiennych technologii tworzą kompozycyjną całość.

Usługa skrojona na miarę szpitala nowoczesnego.

Oferta Symbio to nie tylko meble, ale także pakiet usług wspierających, jakie zapewniamy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Jakość potwierdzona przez użytkowników.

Pozytywne opinie świadczą o wysokiej jakości i potwierdzają wysoką funkcjonalność mebli.


Galeria:

wróć

FORMED SP. z o.o. Sp. k.

ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec

+48 33 860 00 15

symbio@formed.eu.pl
Formularz kontaktowy
Filozofia Symbio
Tak pracujemy
nasza wirtualna rzeczywistość
Symbio w szpitalu
Symbio poza szpitalem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.